(52kB)


Bulliada, Zakroczym (PL) 01.09.2018
Sędzia: John Scanlan (Pantycelyn kennel, UK)
Klasa: championów
Lokata: 1/8, CWC, Zwycięzca, BOB, BIS IV
Ocena: doskonała

SBTCS Namest na Hane (CZ) 16.06.2018
Sędzia: Maureen Ward (UK)
Klasa: championów
Lokata: 4/10
Ocena: doskonała

MWPR Leszno (PL) 02.06.2018
Sędzia: Nemanja Jovanović (RS)
Klasa: championów
Lokata: 1/2 CWC, res.CACIB
Ocena: doskonała

MWPR, ŁódŸ 12.05.2018
Sędzia: Robert Kubes (CZ)
Klasa: championów
Lokata: I, CWC, CACIB, Best Dog, BOB
Ocena: doskonała

Champion Of Champions, Leszno 25.02.2018
Sędzia: Krystyna Opara (PL)
Klasa: championów
Lokata: I, CWC, BOB
Ocena: doskonała

Club Show, Podebrady (CZ) 17.02.2018
Sędzia: Jamie Mace (Janastaff UK)
Klasa: otwarta
Lokata: 3/31
Ocena: doskonała

MWPR, Lubin 20.01.2018
Sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Klasa: championów
Lokata: 1/2, CWC
Ocena: doskonała

MWPR, Kielce 26.11.2017
Sędzia: Laura Cox (IRL)
Klasa: otwarta
Lokata: 3/11
Ocena: doskonała

MWPR, Wrocław 23.09.2017
Sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
Klasa: pośrednia
Lokata: I/7, CWC
Ocena: doskonała

KWPR, Chojnice 30.07.2017
Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I
Ocena: doskonała

MWPR, Częstochowa 22.07.2017
Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: otwarta
Lokata: II, res.CACIB
Ocena: doskonała

Alec Water's Memorial, Czosnów 09.07.2017
Sędzia: Mark Davies (Sebsonic Kennel, UK)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CWC, nominacja Best Head, Best Movement
Ocena: doskonała

CLUBSCHAU, Meisdorf (DE) 02.07.2017
Sędzia: Mary Coble (UK)
Klasa: pośrednia
Lokata: II, CAC VDH
Ocena: doskonała

KWPR, Jelenia Góra (PL) 25.06.2017
Sędzia: Barbel von Kralik (DE)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CWC, NDPwR, BOS
Ocena: doskonała

SBT Club Show, Namest na Hane (CZ) 17.06.2017
Sędzia: Paul Martin (IRL)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CAC, BOS, nominated to Best Head, Best Handling
Ocena: doskonała

KWPR, Jelenia Góra (PL) 30.04.2017
Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CWC
Ocena: doskonała

MWPR, Opole (PL) 22.04.2017
Sędzia: Kateryna Pereguda (UA)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CWC, res.CACIB
Ocena: doskonała

SBT Club Show, Vinicne (SK) 25.03.2017
Sędzia: Frank Reader(UK)
Klasa: pośrednia
Lokata: I
Ocena: bardzo dobra

KWPR Choceń (PL) 19.03.2017
Sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies, Zwycięzca Rasy
Ocena: doskonała

SBT Club Show, Podebrady (CZ) 18.02.2017
Sędzia: Harry A Coble (Surestaff Kennel, UK)
Klasa: pośrednia
Lokata: II, r.CAC
Ocena: doskonała

KWPR Lubin (PL) 22.01.2017
Sędzia: Ina Małecka (PL)
Klasa: pośrednia
Lokata: I, CWC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy
Ocena: doskonała

KWPR Gorzów Wlkp (PL) 18.09.2016
Sędzia: Lucyna Juzwa
Klasa: Młodzieży
Lokata: I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy
Ocena: doskonała

Special Show Kolesa (CZ) 17.08.2016
Sędzia: Brett Lay (Gamepit UK)
Klasa: Młodzieży
Lokata: Nominacja na Best Handler
Ocena: doskonała

KWPR Golub Dobrzyń (PL) 14.08.2016
Sędzia: Magdalena Kozłowska
Klasa: Młodzieży
Lokata: I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, BIS Junior II
Ocena: doskonała

Alec Waters Memorial, Czosnów (PL) 10.07.2016
Sędzia: Audrey Huber (Nozac Kennel, GB)
Klasa: Młodzieży
Lokata: I, Zwycięzca Młodzieży, nominacja Best Head, Best Movement
Ocena: doskonała

MWPR Drzonków (PL) 05.03.2016
Sędzia: Denis Kuzelj
Klasa: Młodszych szczeniąt
Lokata: I
Ocena: Wybitnie obiecująca