(52kB)

MWPR, Wrocław (PL) 25.09.2021
Sędzia: Sandra Zivanovic-Ristic (RS)
Klasa: otwarta
Lokata: 1/3, CWC, zakończyła Championat Polski
Ocena: doskonała

Alec Water's Memorial, Piaski Królewskie (PL) 19.09.2021
Sędzia: Patrik Cederlof (Zicans kennel, SE)
Klasa: otwarta
Lokata: 2/9
Ocena: doskonała

KWPR, Lubieszyn (PL) 23.06.2019
Sędzia: Jakub Kruczek (PL)
Klasa: otwarta
Lokata: 2/2
Ocena: doskonała

MWPR, Szczecin (PL) 22.06.2019
Sędzia: Jens Ruck (AT)
Klasa: otwarta
Lokata: 3/4
Ocena: doskonała

KWPR, Jelenia Góra (PL) 16.06.2019
Sędzia: Antonio Mracevic (XM)
Klasa: otwarta
Lokata: 2/2
Ocena: doskonała

KWPR, Kalisz (PL) 2.06.2019
Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL)
Klasa: otwarta
Lokata: 2/2
Ocena: doskonała

KWPR, Zielona Góra (PL) 24.03.2019
Sędzia: Roman Żuk (PL)
Klasa: otwarta
Lokata: 3/4
Ocena: doskonała

KWPR, Zielona Góra (PL) 23.03.2019
Sędzia: Sylvain Rousse (FR)
Klasa: otwarta
Lokata: 3/5
Ocena: doskonała

Bulliada, Zakroczym (PL) 01.09.2018
Sędzia: John Scanlan (Pantycelyn kennel, UK)
Klasa: posrednia
Lokata: 3/8
Ocena: doskonała

MWPR Szczecin (PL) 30.06.2018
Sędzia: Michael Leonard (IE)
Klasa: posrednia
Lokata: 1/3 CWC
Ocena: doskonała

SBTCS Namest na Hane (CZ) 16.06.2018
Sędzia: Mark Marshall (UK)
Klasa: posrednia
Lokata: 4/36
Ocena: doskonała

MWPR Leszno (PL) 02.06.2018
Sędzia: Nemanja Jovanović (RS)
Klasa: posrednia
Lokata: 1/4 CWC
Ocena: doskonała

MWPR, Łódź (PL) 12.05.2018
Sędzia: Robert Kubes (CZ)
Klasa: posrednia
Lokata: 2/7
Ocena: doskonała

KWPR, Swiebodzice (PL) 24.03.2018
Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: posrednia
Lokata: 2/4
Ocena: doskonała

SBT Club Show, Podebrady (CZ) 18.02.2018
Sędzia: Jamie Mace (Janastaff, UK)
Klasa: młodzieży
Lokata: 2/50
Ocena: doskonała

MWPR, Lubin (PL) 20.01.2018
Sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Klasa: młodzieży
Lokata: 4/10
Ocena: doskonała

MWPR, Kielce (PL) 26.11.2017
Sędzia: Laura Cox (IRL)
Klasa: młodzieży
Lokata: 3/11
Ocena: doskonała

BULLIADA, Warszawa (PL) 09.09.2017
Sędzia: Karl Karlsson (GB, Jewelstaff)
Klasa: Młodzieży
Lokata: I, Zwycięzca Młodzieży, Nominacja Best Head and Movement
Ocena: doskonała

KWPR, Chojnice (PL) 30.07.2017
Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: Młodzieży
Lokata: I, Zwycięzca Młodzieży, NJwR
Ocena: doskonała

Alec Water's Memorial (PL) 09.07.2017
Sędzia: Dave Lee (Socksdown kennel, UK)
Klasa: Szczeni±t
Lokata: I, Najlepsze Szczenię w Rasie, BIS Szczeni±t
Ocena: Wybitnie Obiecuj±ca

Clubshau, Meisdorf (DE) 02.07.2017
Sędzia: Mary A. Coble (Surestaff, UK)
Klasa: Szczeni±t
Lokata: I
Ocena: Wybitnie Obiecuj±ca

KWPR, Jelenia Góra (PL) 25.06.2017
Sędzia: Barbel von Kralik (DE)
Klasa: Szczeni±t
Lokata: I, Najlepsze Szczenię w Rasie
Ocena: Wybitnie Obiecuj±ca

SBT Club Show, Namest Na Hane (CZ) 17.06.2017
Sędzia: Dave Manito (UK)
Klasa: Szczeni±t
Lokata: 2/18
Ocena: Wybitnie Obiecuj±ca

KWPR, Jelenia Góra (PL) 30.04.2017
Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: Szczeni±t
Lokata: I, Najlepsze Szczenię w Rasie
Ocena: Wybitnie Obiecuj±ca

Club Show, Vinicne (SK) 25.03.2017
Sędzia: Frank Reader (UK, President SBT Club)
Klasa: Młodszych Szczeni±t
Lokata: I
Ocena: Obiecuj±ca

KWPR, Choceń (PL) 19.03.2017
Sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
Klasa: Młodszych Szczeni±t
Lokata: II,
Ocena: Wybitnie Obiecuj±ca