(52kB)


MWPR, Kowno (LT) 30.01.2022
Sędzia: Michael Clancy (IRL)
Klasa: championów
Lokata: 1/4, CAC, CACIB, Best Bitch, BOS
Ocena: doskonała

MWPR, Kowno (LT) 29.01.2022
Sędzia: Viktoras Avtusko (LT)
Klasa: championów
Lokata: 1/4, CAC, CACIB, Best Bitch, Best of Breed, New Champion of Lithuania
Ocena: doskonała

MWPR, Kowno (LT) 28.01.2022
Sędzia: Julija Aidietiene (LT)
Klasa: championów
Lokata: 4/4
Ocena: doskonała

MWPR, Opole (PL) 1.08.2021
Sędzia: Andras Korozs (HU)
Klasa: championów
Lokata: 1, CWC, zakończony tytuł Grand Champion
Ocena: doskonała

MWPR, Bydgoszcz (PL) 18.07.2021
Sędzia: Zdenek Kliment (CZ)
Klasa: championów
Lokata: 1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w rasie, BOS
Ocena: doskonała

KWPR, Łódź (PL) 20.06.2021
Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
Klasa: championów
Lokata: 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w rasie, BOS
Ocena: doskonała

MWPR, Leszno (PL) 29.05.2021
Sędzia: Jakub Kruczek (PL)
Klasa: championów
Lokata: 1, CWC
Ocena: doskonała

MWPR, Leszno (PL) 26.09.2020
Sędzia: Piotr Król (PL)
Klasa: otwarta
Lokata: 1/7 CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej
Ocena: doskonała

KWPR, Golub-Dobrzyń (PL) 16.08.2020
Sędzia: Agnieszka Nowak-Patyniak (PL)
Klasa: otwarta
Lokata: 1/3 CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy
Ocena: doskonała

MWPR, Lubin (PL) 19.01.2020
Sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Klasa: pośrednia
Lokata: 2/9
Ocena: doskonała

KWPR, Świebodzice (PL) 30.11.2019
Sędzia: Dusan Paunovic (SR)
Klasa: pośrednia
Lokata: 1/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka
Ocena: doskonała

MWPR, Sopot (PL) 10.08.2019
Sędzia: Jarosław Grunt (Pl)
Klasa: młodzieży
Lokata: 1/6, Zw.Mł., Najlepszy Junior
Ocena: doskonała

KWPR, Lubieszyn (PL) 23.06.2019
Sędzia: Kruczek (Pl)
Klasa: młodzieży
Lokata: 1, Zw.Mł., Najlepszy Junior
Ocena: doskonała

MWPR, Szczecin (PL) 22.06.2019
Sędzia: Jens Ruck (At)
Klasa: młodzieży
Lokata: 2/5
Ocena: doskonała

KWPR, Kalisz (PL) 02.06.2019
Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Pl)
Klasa: młodzieży
Lokata: 1/7 Zw.Mł., Najlepszy Junior
Ocena: doskonała

MWPR, Leszno (PL) 25.05.2019
Sędzia: Janusz Opara (Pl)
Klasa: młodzieży
Lokata: 2/7
Ocena: doskonała

KWPR, Zielona Góra (PL) 24.03.2019
Sędzia: Roman Żuk (Pl)
Klasa: szczeniąt
Lokata: 1, Best Puppy
Ocena: wybitnie obiecująca

KWPR, Zielona Góra (PL) 23.03.2019
Sędzia: Sylvain Rousse (Fr)
Klasa: szczeniąt
Lokata: 1/7, Best Puppy, BIS Puppy II
Ocena: wybitnie obiecująca

KWPR, Zielona Góra (PL) 23.03.2019
Sędzia: Miguel Navarro (E)
Klasa: szczeniąt
Lokata: 3/8
Ocena: wybitnie obiecująca

MWPR, Lubin (PL) 20.01.2019
Sędzia: Krystyna Opara (Pl)
Klasa: młodszych szczeniąt
Lokata: 1
Ocena: wybitnie obiecująca